Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

Звернення голови «Батарейки, здавайтеся» до Міністра екології

Люба Колосовська, голова нашої організації, написала публічний лист Міністру екології, в якому описала реакцію міністерства на вчорашню акцію #деЗакон.

Наша вимога — показати оновлений текст законопроекту про відходи публічно на сайті Міністерства до кінця тижня.

«Доброго дня, пане Остап Семерак, міністре екології 🌿

Ми з вами поки не знайомі, але в цей сніжний весняний день (у нас тут в Києві сніг 🙈) пропоную це виправити ❤️ Я Люба Колосовська із організації Батарейки, здавайтеся.

На фото це я сьогодні вранці у себе на кухні перед роботою, фотографуюсь спеціально для вас із 7-ма мішками зі сміттям, яке я сортувала окремо по типам – пластик, папір, метал, скло – щоб воно не забруднювало нашу природу.   

Я відправлю його на переробку, на станцію Україна БЕЗ сміття і тим самим зроблю те, чого НІКОЛИ не зроблять 99% українців, бо у них під домом немає зручних баків для сортування сміття.  

А баків немає тому, що команда вашого міністерства затягує прийняття рамкового закону України про відходи, який ваші колеги виставили на публічне обговорення в грудні 2018 року, але після критики громадськості і Європи.. заховали 🙊

Саме тому вчора ми вийшли під стіни вашого Міністерства із простим запитанням – #деЗакон. І яку відповідь ми отримали від вашої прес-служби, ми та ще десятки активістів, які взяли участь у флешмобі?  

Нас виставляють маргіналами, які начебто нічого не розуміють у прийнятті законів, бо закон уже готовий та знаходиться «на погодженні у міністерствах»? Закон, проти якого виступає єдина екологічна спільнота, Європа, профільний бізнес… проходить погодження в Міністерствах?!

Пане Міністре, це напевно якась помилка.

І є дуже простий спосіб її виправити.
Показати оновлений текст законопроекту публічно.
Якщо вам нічого приховувати.
На сайті Міністерства.
До кінця тижня.  

P. S. Про маргіналів.
Лише одну тільки нашу маргінальну 🐼 організацію, яка стоятиме за європейський закон до кінця, уже підтримують фінансово 787 українців та 37 бізнесів. Хто вони → http://batareiky.in.ua/donators  »