Підтримай рух «Батарейки, здавайтеся!»

Українці нереальні. Ще 24 лютого на країну полетіли жорстокі ракети, але за тиждень до нас вже відновилися дзвінки людей – куди здати батарейки правильно.

Батарейки збирають в ЗСУ і на деокупованих територіях Херсону. Люди, які втратили свій дім, знаходять наш рух, тому що шукають причини народжуватись.. заново. Бо, кажуть, екологія – це про майбутнє.

Допоможи нам підтримати ініціативу людей! Налаштуй свій внесок, щоб ми могли вислати людям коробочки та забезпечити переробку батарейок.

680 людей вже підтримують фінансово
Ціль: 1000 людей
Залишилось приєднати 320 людей

Твій внесок допоможе відкрити 900 нових пунктів приймання в під'їздах та магазинах по всій Україні! Наш рух на 100% фінансується внесками людей та компаній. 

Кожен новий пункт приймання здатен надихнути позитивом до 8000 українців щодня. Люди прям масово пишуть та телефонують: як круто бачити в Сільпо та Епіцентрі ваші контейнери, радію кожен раз. 

Регулярні внески допомагають нам рухатись стабільніше, але кожні 100 грн мають значення. Дивись всіх, хто уже нас підтримує, тут та шукай своїх друзів. Давай разом заряджати країну безумовним позитивом у важкі часи!

Як нас підтримати від компанії

Замовити коробочки для збору
В свій офіс або додому для колег, якщо ваша компанда працює віддалено. 

Ви отримуєте гарантовану переробку зібраних батарейок в Європі + робите внесок на роботу нашого руху!
Формати та умови участі – детальніше тут ⚡️

Завдяки вашій підтримці в 2024 році:

Прийдемо в під'їзди країни

Прийдемо в під'їзди країни

Одна пальчикова батарейка здатна забруднити 16 м² землі токсичними речовинами, але більше 90% всіх батарейок в Україні зараз викидаються в землю, в ліс чи в річку та забруднюють нашу природу. 

Людей шалено надихає їх збирати, і ми допоможемо в цьому, передавши коробочки для збору та відправляючи батарейки на переробку з 900 нових пунктів приймання!

Запустимо масові «кухонні коробочки» в кожну оселю

Запустимо масові «кухонні коробочки» в кожну оселю

Такі маленькі боксики, які дозволять всім людям в країні не губити батарейки по дому, перш ніж здати їх на переробку. Кожна людина, яка налаштувала регулярний внесок від 250 грн/міс, отримуватиме таку коробочку безкоштовно! Налаштуйте уже зараз, і ми зв'яжемось з вами, щойно коробочки будуть готові.

Відновимо соцмережі та почнемо роботу з блогерами

Відновимо соцмережі та почнемо роботу з блогерами

Крім цього, забезпечимо роботу існуючої мережі 1212 пунктів збирання в торгових мережах – Сільпо, Епіцентр, JYSK, NOVUS, ComfyWOG та інших, куди кожен українець може здати батарейки правлиьно.

Наша команда

Наш проєкт розпочався з ініціативи 3-х небайдужих ІТ-шників у 2013 році в місті Дніпро, у якими рухала мрія – об'єднати людей та побороти проблему сміття в Україні!

За 9 років з моменту заснування ми виросли до масштабів національного руху, та уже разом з вами – збираємо та відправляємо сотні тонн батарейок на переробку! І ці масштаби зростають, навіть під час війни.

В організації роботи нашого руху ми притримуємось системного підходу, багато з нас мали попередній успішний досвід, працюючи в бізнесі. Зараз ми присвячуємо свою енергію, знання та вміння, щоб розвивати Україну!

Наші цінності: 

  1. Щоб запустити великі зміни, важливо спершу об'єднатись
  2. Пояснення має велику силу
  3. Якщо хочеш змінити світ – почни з себе
  4. Активізм має бути професійним
  5. Ми віримо в Україну та любимо свій дім! 

Читати більше в статті про проєкт