Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

Breaking news! З нами JYSK!

Уже цієї осені (кінець жовтня-початок листопада) біля входу в кожен з 66 магазинів JYSK по Україні ми встановимо контейнери для збору батарейок. На кожному з них буде голограма – «гарантована переробка» від «Батарейки, здавайтеся»⚡️


Таким чином в Україні з’явиться вже третя торгова мережа, куди ви зможете надійно здавати свої батарейки та не хвилюватися, що вони опиняться на звалищі. Утилізацію батарейок профінансує JYSK. Таке рішення прийняв топменеджмент українського офісу компанії після спілкування зі своїми колегами із Данії.

▪️ «Ми давно хотіли запустити такий проєкт, але не могли знайти партнера з підтвердженням переробки. Після того, як ми побачили, що можемо довіряти Батарейки, здавайтеся  й наші цінності збігаються, ми готові виділити на це бюджет та запустити проєкт на постійній основі якнайшвидше» – розповів нам фінансовий директор компанії Володимир Мовчан.

В Данії в магазинах JYSK давно налагоджений збір батарейок, це обов’язково на рівні держави. Але в Україні компанія готова перевершити очікування покупців, не чекаючи на новий закон. Оскільки JYSK імпортує та продає батарейки, компанія вже зараз готова інвестувати в їх подальшу утилізацію.

Інші торгові мережі –  давайте створювати екологічні тренди разом! 🤘

⬇️Що залишається для запуску:

Прямо зараз ми шукаємо дизайн студію, яка допоможе нам розробити макет та конструкцію мінімалістичного контейнера. Якщо ви знаєте, кого порадити – напишіть нам в особисті чи тегніть під постом!

Крім цього, ми продумуємо логістику та комунікації, які зможуть залучити якомога більше небайдужих людей до нової активності в мережі.

А все це стає можливим багато в чому завдяки вам, наші прихильники, хто підтримує нас регулярними внесками та допомагає залучати до проєкту все більше й більше великих ціннісних бізнесів.

☝️97.5% всіх батарейок в Україні все ще викидаються в смітник. Підтримай нас!💚

Твій внесок, наприклад, 100 грн/міс, допоможе нам залучити до проєкту більше торгових мереж, які профінансують збір та переробку більшої кількості батарейок.‍