Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

Зібрані в офісі батарейки можна здати по вазі, а потім встановити коробочки. Приклад IT-компанії Yalantis

  – Гоша, яка твоя улюблена ягода?– Кавун!– Тоді знай — завдяки цим коробочкам Yalantis зараз врятує від забруднення стільки землі, що на ній можна виростити за рік 22 тисячі кавунів! 🍉🍉🍉  

Знайомтеся, це Роджер Фанки, дизайнер із IT-компанії Yalantis в Дніпрі. А ще по-сумісництву, дизайн-ментор нашого проекту ось уже 2 рік поспіль.  

Спільно із адміністраторкою офісу , за підтримки директора компанії Олександра Холодова минулого тижня вони підключили Yalantis до сервісу «Коробочки» від «Батарейки, здавайтеся»!

Yalantis — це компанія-сервіс провайдер ІТ рішень для клієнтів з усього світу, яка співпрацює із більше ніж 170 девелоперами. Багато у кого є діти, іграшки яких працюють на батарейках, але навіть і у дорослих — традиційно для ІТ-шного середовища всюди в офісі багато сучасних пристроїв, які живляться від батарейок.

Настя Ткаченко, координатор в «Батарейки, здавайтеся!» та Гоша Апахов ініціатор коробочок в Yalantis

До цього моменту у Yalantis уже був окремий контейнер для відпрацьованих батарейок — його започаткувала Олена ще 3 роки тому. За цей час в компанії назбиралось уже близько 15 кілограмів батарейок! Ці батарейки ми прийняли у компанії у пластиковій пляшці за форматом «здача по вазі», для гарантованої переробки цих батарейок на заводі у Європі.  

Надалі ж команда Yalantis прийняла рішення не просто збирати батарейки, а встановити у себе коробочки від Батарейки, здавайтеся:  

В ціні кожної коробочки міститься внесок Yalantis на втілення державної реформи, яку втілює наша команда.Завдяки підтримці небайдужих людей та бізнесів ми боремось за те, щоб в Україні за збір та переробку батарейок почали платити їх виробники з прибутків з продажів (як це працює у Європі)  

Крім того, разом із тими батарейками, які Yalantis уже зібрав, команда врятує до 36 га землі від токсичного забруднення.

У вартість кожної коробочки 5000 грн входить:
– міцна коробочка з вашим лого, з кришкою на магніті, призначена для збору 10 кг батарейок
– гарантована переробка зібраних 10 кг батарейок на заводах Redux у Німеччині чи Recupyl в Польщі (в залежності від партії)
– вивезення коробочки по дзвінку, а також доставка коробочки до вас– ваш внесок у втілення реформи, яка дозволить зберегти Україну чистою