Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

Як маленький син надихнув директора з розвитку Work.ua замовити Коробочки?

Знайомтеся Антон Півень, директор з розвитку Work.ua та його син Міша!

Антон дуже завантажений по роботі, але щойно ми оголосили про старт Коробочок в грудні 2018 року, він не залишився байдужим, узгодив з керівництвом та замовив 5 коробочок в багатоповерховий офіс компанії.

І одна із коробочок – уже заповнилась! Антон каже, саме завдяки Міші звернув особливу увагу на проблему батарейок:

Відтоді, як я став батьком, то порахував, що лише 1 наша машинка може спокійно витрачати 2 батарейки на день, а це 720 штук на рік при щоденних іграх однією машинкою! Звичайно, я уже купив акумулятори, але розуміння, скільки батарейок може використовувати лише одна родина, шокує. Я один можу зіпсувати 11 520 м² землі однією машинкою – це більше ніж одне футбольне поле, і так щороку!
Антон Півень

Ми з офісом Ворка – сусіди, маємо офіс в одній будівлі в Дніпрі на Героїв Майдану, 1. І тому відчуваємо по очам Антона в коридорі, як багато процесів він менеджить одночасно і наскільки глибоко створює атмосферу в команді та вірить в свою справу.  

Але не зважаючи на шалений графік, Антон знаходить час та підтримує наші війни з псевдо-переробниками, бере участь в петиціях, а ще — написав протужний пост всередині команди, яким надихнув 200+ співробітників компанії дізнатись більше про наш проект та здавати батарейки правильно.

Нас вражає, як ваша команда із 3х людей змогла пробити стіну та організувати переробку для українських батарейок — це в дусі WORK.ua ТИ ЗМОЖЕШ ВСЕ. Ми раді, що завдяки коробочкам не просто збираємо батарейки, а ще допомагаємо вам у втіленні реформи, щоб в Україні як у Європі, за переробку батарейок платили їх виробники
Антон Півень

Дивіться, як реагує команда на ініціативу Антона:

#такамон, небайдужі компанії — будьте як WORK.ua!  

  У вартість 5000 грн кожної коробочки входить:

- гарантована переробка зібраних 10 кг батарейок в Німеччині (зі звітами про упаковку та переробку партії)

- логістика коробочки до вас, і батарейок від вас до нас

- ваше лого на http://batareiky.in.ua/donators

- внесок вашої компанії у втілення реформи в Україні, щоб за збір та переробку батарейок платили їх виробник из доходів від продажів

Спілкувалась та завітала в гості — Анастасія Ткаченко.