Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

Вперше батарейки з України вирушили на переробку

Сьогодні вперше в Україні вживані батарейки відправляються на реальну переробку!! ♻️ Розкажіть друзям.


Лише 1 батарейка здатна забруднити 16 м2 землі, але за 8 років існування збору батарейок в Україні жодна з батарейок досі не потрапляла на утилізацію. Так відбувалося тому, що переробка не безкоштовна, за неї потрібно платити.

Сьогодні з вашою підтримкою ми робимо історію – відправляємо першу фуру з 20 тоннами батарейок на завод GreenWEEE в Румунію! Чому саме за кордон, і чому заводу немає в Україні – писали тут: http://bit.ly/39G49Sl


Кошти на першу фуру вдалося знайти завдяки тому, що разом з мережами Епіцентр К та Нова Лінія ми змогли втілити європейську модель відповідальності виробника. Її суть – за збір та переробку батарейок платять імпортери Duracell, VARTA, GP, Hausmark та мережа з доходів від продажів нових батарейок. Також переробку підтримали ще 111+ компаній.


Дякуємо всім, завдяки кому цей результат став можливим, їх імена та назви тут! http://batareiky.in.ua/donators

Окрема подяка – нашому ліцензійному підряднику Екологічні Інвестиції, команда вклала просто фантастичну кількість часу та сил в цей результат.

🤯 Менше ніж 1% (!) всіх батарейок в Україні зараз переробляється

Однією цією фурою ми збережемо близько 1600 гектарі землі (це 2000 футбольних полів), в ній міститься приблизно 1 мільйон батарейок. Втім, це < 1% всіх тих батарейок, які ввозяться в Україну щорічно.

В 2020 році ми зможемо відправити на переробку ще 100 тонн батарейок, але для цього нам потрібна ваша підтримка!
Від самого початку наш проєкт фінансується незалежно – внесками людей та компаній.

Фото – Taras Bezpalyi