Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

Відправляємо другу фуру з 20 тонами батарейок на завод GreenWEEE!

Наступного тижня разом з Екологічні Інвестиції відправляємо другу фуру з 20 тонами батарейок на завод GreenWEEE!!⚡️♻️
В ній – батарейки КП "Київкомунсервіс".

Нагадаємо, що на початку цього року це київське КП оголосило тендер на переробку 70 тонн батарейок, які вони зібрали у киян за останні 5 років.

Дякуючи відповідальній позиції КП, а також вашій інформаційній підтримці, ці батарейки НЕ потраплять до рук псевдопереробників! Тендер вдалося виграти нашому ліцензійному партнеру – Екологічні Інвестиції. А значить батарейки вирушать на гарантовану переробку на завод GreenWEEE в Румунії.

Всі 70 тонн батарейок Київкомунсервісу поїдуть послідовними відправками до серпня включно. В тому числі на переробку поїдуть ті 300 кг батарейок, які Київкомунсервіс допоміг зібрати зі стихійного звалища на Троєщині.

☝️ Вивезення батарейок за кошти місцевих КП – це тимчасовий лайфхак

Київкомунсервіс зробив фантастично роботу – їх результат збору і переробки батарейок найвищий серед усіх КП в Україні. Але важливо розуміти – коштів комунальних підприємств не вистачить на переробку всіх батарейок, які викидаються в Україні.

В той час, як за 5 років киянам разом з «Київкомунсервіс» вдалося зібрати 70 тонн батарейок, в цей самий час кияни купили приблизно 1625 тонн нових батарейок, в 23 рази більше. При цьому в Європі немає такої практики, щоб за переробку батарейок платили КП.

Про дві причини, чому держава не має фінансувати переробку та як саме це працює в Європі ми писали тут

✊🌍 В цьому році ми доб’ємось переробки щонайменше 100 тонн батарейок.
Але це лише 3% всіх батарейок, які викидаються в Україні щорічно, та забруднюють нашу природу.