Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

Ми відновили мережу збору в 21 області 🤩 –

українці незламні і це перевірено війною

Як справи у Батарейок? Ми відновили мережу збору в 21 області 💪

Привіт, мене звати Настя, я менеджерка з розвитку руху Батарейки, здавайтеся. З нападом росії на Україну в лютому ми з сином були вимушені залишити наш дім, і зараз живемо в невеличкій кімнатці в логістичному терміналі в одній з країн Європи. Чи це означає війна, що рух Батарейки, здавайтеся! зупиниться? Аж ніяк! 

Українці незламні і це перевірено війною. Уже за тиждень від початку масштабної агресії до нас відновились дзвінки про те, куди можна здати 🔋

!!! Чи не круті українці? Опинившись зараз командою у різних частинах України та світу, ми забетонували впевненість, що наша країна – особлива, та такою її робить кожен із нас. В цей період ми не встигали писати пости, але ми діяли. Настав час розказати новини!

Спільно з 5 рітейлерами – Епіцентр К, JYSK Ukraine, NOVUS, COMFY та Нова Лінія та імпортерами батарейок ми відновили роботу пунктів приймання батарейок на всій території України, яка знаходиться під контролем нашої держави!

Ми очікували різного, адже переробка батарейок потребує фінансування, і закон зараз цього не вимагає. Це добровільний вибір всіх учасників нашої мережі – захищати екологічну безпеку України, і вони його зробили!

Актуальна мапа пунктів та як відкрити свій – тут. Крім мереж, з нами продовжують збирати батарейки офіси, банки, під’їзди та волонтери – всього близько 925 пунктів!

Розблокували склад з батарейками в Києві і готуємо наступні 40 тонн батарейок на відправку в Європу – спільно з нашим ліцензійним партнером Екологічні Інвестиції.

Попри війну в нашій країні, ми продовжимо відправляти фури з батарейками на гарантовану переробку! Віримо – Україну не зламати, якщо ми будемо разом будувати та захищатись однаково сильно 👊🙌

Знаходячись тут, в Європі, я рахую кожен день до повернення додому, і вирішила використати цей час, щоб перейняти досвід. Відвідую нові для нас заводи з переробки, і знайомлюсь з організаціями-колегами, які уже десятиліттями збирають батарейки в Європі.Щоб незабаром, коли ми з сином повернемось, ще більше досвіду втілити у нас, в Україні! 💙💛

UPD. Влітку 2022 року Настя разом з сином повернулись до рідного Дніпра, і дуже щасливі. Не мають жодного сумніву, що вчинили правильно!