Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

З нами Велмарт та Велика Кишеня! –

Шукайте контейнери в 40 магазинах мережі

Незважаючи на війну, до нас приєднались мережі «Велмарт»  та «Велика Кишеня»!Завдяки співучасті бренду «Panasonic Україна» – відтепер в 40 магазинах мереж по всій Україні, можна здати батарейки правильно!

Чи варто коментувати, наскільки непросте рішення - запускати подібні проєкти під час війни.Відтепер, з кожної батарейки Panasonic, яка буде продаватись в магазинах мережі, без підняття ціни (!), компанії відраховують відсоток на утилізацію зібраних батарейок на заводі.

Таким чином, купуючи батарейки у супермаркетах «Велмарт» та «Велика кишеня», ви підтримуєте перероблення ще більшої кількості батарейок. Наша мінімальна ціль – щорічно понад 300 000 батарейок відправляти на завод, а не в землю.

Ми пишаємось людьми, які стоять за цим проєктом та були драйвером на шляху його запуску і хочемо їм подякувати: комерційний менеджер мережі «Велмарт» Володимир Нікоро, команда Panasonic Єгор Туліголовець, Альона Бобрик та Тетяна Куценко. Запуск проекту тривав 3 місяці.

Контейнери бувають 2-х різних видів: великі напольні знаходяться у вхідній зоні магазинів та трішки менші настільні – шукайте біля кас. На кожному з них ви знайдете QR-код, який веде на сторінку публічних звітів, де ми будемо публікувати регулярно: скільки батарейок з Велмарту та Великої кишені зібрано та перероблено.

Нагадуємо, що в рітейл мережах діє обмеження: до 50 батарейок від людини за візит. Якщо ви хочете здати більше батарейок, зв’яжіться з нами!)️

❤️ Дякуємо донейторам, які підтримують роботу Батарейки, здавайтеся! та інвестують в розбудову європейської системи збирання небезпечних відходів в Україні. Хтось 100 грн/місяць, хтось 2000 грн/міс – ці результати стають можливими завдяки вам! Крок за кроком, це довга робота,Підтримати нас можна тут! https://batareiky.ua/donate

♻️ Ви також можете підтримати нас від компанії - фінансовим внеском або замовивши коробочку для батарейок в свій офіс!) http://batareiky.ua/join/company