Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

Коробочки в школах в Одесі та Києві разом з Indigo

Які ж вони котики ❤

Навчаємо дітей екологічним звичкам для майбутнього разом з компанією Indigo - Tech Recruiters!

Два місяці тому за підтримки компанії ми встановили 6 коробочок зі збору батарейок у дві школи – велику приватну школу «Крок» в Одесі (4 коробочки) і в новітню школу «Midgard School» у Києві (2 коробочки).  

Ділимось першими результатами – 3 із 6 коробочок уже заповнені! За відгуками педагогів діти неймовірно чутко відгукнулись на ініціативу та почали підбивати своїх батьків.

У деяких маленьких діток бажання потягнути красиву коробочку за хлястик та покласти туди саме батареєчку було настільки сильним, що вони почали витягати цілі здорові батарейки із приладів вдома. Тому окремою задачею було пояснити, чому так робити не варто.

В школі «Мідгард», оскільки вона невеличка, появу коробочок в школі анонсували та обговорювали на щоденних лінійках. А в школі «Крок» в Одесі, завдяки неймовірно ідейній та активній позиції заступника директора з виховної роботи – Катерині Іванченко, хвиля уроків про переробку сміття прокатилась класами всіх вікових категорій!

Урок про батарейки для початкової школи побудували на основі мультимедійних матеріалів та реальних фактів про шкоду батарейок із дослідження Батарейки, здавайтеся та кафедри екологічної безпеки Львівська Політехніка. Приправили інформацією про те, скільки саме землі ми рятуємо, збираючи батарейки, та у що переробляються батарейки на заводах у Європі.  

Програму цього уроку, який ми склали спільно із колективом школи, ми незабаром викладемо онлайн у нас на сайті. Будемо впроваджувати її разом із небайдужими бізнесами разом із коробочками в інших школах країни.

Таким чином ми закладаємо фундамент для екологічної свідомості майбутнього покоління українців. Чому ми їх навчимо – таким воно і буде, це майбутнє. Приєднуйтесь!

• Для компаній – як встановити коробочки з вашим лого

У шкіл немає власної можливості оплачувати переробку батарейок, але є велике бажання – навчати майбутнє покоління українців екологічним звичкам. Ваша компанія може їм в цьому допомогти!

Встановіть коробочки із логотипом вашої компанії в школі за вашим вибором. Детальніше про умови участі – тут: http://batareiky.in.ua/boxes

Щоб взяти участь у проекті:
- заповніть форму https://goo.gl/iFJGA5
- телефонуйте: 099 311 67 96, 097 168 55 76

•  Для шкіл – як знайти спонсора

Зазвичай компанії-спонсори, які звертаються для участі в проекті коробочки в школах, уже знають, в яку школу хочуть їх поставити. Але інколи, вони питають нас – які школи ми могли б рекомендувати.

Заповніть цю форму, якщо ви хочете, щоб ми презентували вашу школу потенційним компаніям-спонсорам:https://goo.gl/nnEzyN

Якщо якась із компаній зацікавиться саме вашою школою – ми зв’яжемось із вами! Паралельно закликаємо вас пошукати спонсорів серед батьків ваших учнів, так може бути швидше!