Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

Ми відновлюємо волонтерську мережу! –

Збір заявок від шкіл та багатоповерхівок

Сьогодні спільно з Епіцентром ми започатковуємо велику ініціативу для батареєчних волонтерів країни! 1000 шкіл та під'їздів країни можуть подати заявку та отримати спеціальні коробочки для збирання батарейок, а Епіцентр та бренди Duracell, VARTA, GP Batteries, Hausmark будуть регулярно платити за перероблення зібраних обсягів. 

Щоб взяти участь в конкурсі – заповніть форму першої хвилі відбору до 1 грудня 2023 року: https://forms.gle/NNCNwzDdUcg2cU3W8

Ми оберемо фіналістів за критеріями географічного охоплення, кількості залучених людей в школі чи багатоповерхівці, попереднього досвіду втілення схожих проєктів.

Трішки передісторії для всіх, хто душею з нами!)

З 2018 року, відтоді як ми дізнались, що за перероблення батарейок заводу потрібно платити, ми не могли знайти зручне рішення для тисяч небайдужих активістів по всій країні, які хотіли здати батарейки, але не було відповіді – хто заплатить за їх перероблення.

Здавати їх в великій кількості в торгові мережі – не можна, там є обмеження до 50 батарейок за візит і вони не можуть накопичувати такі високі об’єми. Тому найчастіше школи, під’їзди та ОСББ скидались власними грошима, щоб оплатити перероблення, але далеко не всі були на це готові.

Проєкт, який ми анонсуємо сьогодні – це нова ера збирання батарейок для України, тому що здати батарейки надійно можна буде не лише в магазинах чи офісах, але також в офіційних волонтерських пунктах в школах та під'їздах країни!

Таким чином коробочки для батарейок стануть ще ближче до кожного українця, а небайдужі волонтери отримають зручне рішення з перероблення зібраних батарейок! Саме вони як ніхто – можуть найглибше достукатись до сердець людей у своїх спільнотах, та переконати їх сортувати небезпечні відходи правильно!

♻️ Що робити офісам?

Проєкт з Епіцентром діє лише для некомерційних локацій: шкіл та під’їздів. Якщо ви хочете встановити коробочки у себе в офісі чи в магазині - пишіть в особисті!)

Підтримайте нас донейтом

Дякуємо кожному з наших донейторів, хто роками підтримує наш рух.Кожні 100 грн/міс, які ви інвестуєте в нашу роботу, мають значення та впливають на результат!