Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

Сьогодні — Watsons!

Продовжуємо залучати торгові мережі України до фінансування переробки батарейок. Сьогодні — Watsons!

Щойно київському офісі компанії відбулися ще одні ключові переговори цього року — ми спілкувались із директором комерційного департаменту Watsons Україна Дмитром Мамонтовим.

Більше 5 років в більш ніж 400 магазинах мережі стоять бокси по збору батарейок, а сьогодні компанія пліч о пліч із нами — працює над втіленням їх переробки. Бо, так само, як і ми, переконана: «не можна просто так збирати батарейки, та не нести відповідальність за їх переробку». Якщо щось робити — то робити якісно!

Переробка батарейок всюди у світі — дотаційний вид утилізації, у розвинених країнах вартість цих послуг сплачують компанії, які продають батарейки. Саме таку модель ми будуємо сьогодні в Україні разом з небайдужими імпортерами батарейок та мережами.

Сьогодні обговорювали бюджет переробки всіх батарейок, які збираються у Watsons, на 2019 рік. А також - подальший план дій.

Якщо все вийде, то уже в наступному році всі батарейки, які збираються в контейнерах для збору батарейок в мережі Watsons, будуть потрапляти на переробку в Європу за рахунок фінансової підтримки компанії.

🌍 Ми працюємо на те, щоб витрати з переробки батарейок повністю взяли на себе Епіцентр, Watsons, інші відповідальні мережі та імпортери батарейок.

Але решта роботи — організація міжнародної логістики небезпечних відходів, підтримка мережі з 1500 пунктів збору батарейок, інформаційна робота з людьми — фінансуються і залежать від внесків людей.