Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

Революційні прозорі контейнери для збору батарейок в мережах

Довгий шлях у 4 місяці… але ми це зробили! Зустрічайте революційні прозорі контейнери для збору батарейок, які ми розробили для України за підтримки JYSK Ukraine.

Дата публікацї:
21 Квітня 2021

Читайте нас у соціальних мережах:

  Люба Колосовська з новенькими контейнерами

В докарантинні часи, коли ще можна було їздити в Європу… на вході в найкрутіші супермаркети хтось із вас уже міг бачити такі прозорі контейнери-циліндри, які всім своїм видом надихають людей здавати батарейки та привертають до себе увагу.

Але створити щось подібне в Україні заважало те, що типовий прозорий пластик, який продається у нас, не може витримати батарейки, які роз’їдають все на своєму шляху. Від батарейок царапається, тріскається та вступає з ними у реакцію.

Тому разом з JYSK ми провернули спецоперацію –  імпортували з Італії велику партію труби із полікарбонату!
З цього матеріалу роблять ілюмінатори для літаків, і він обіцяє служити 10 років.

Зустріч та обговорення проекту в офісі Jysk Україна

І хоча на створення нової конструкції контейнерів з нуля пішло немало часу, стратегічно такі контейнери зберуть більше батарейок, тому що їх краще помічаєш в залі торгової мережі й вони надихають прикладом інших людей, які уже здали туди батарейки.

Контейнери нового зразка будуть доступні для замовлення всіма торговими мережами, кількість магазинів в яких перевищує 20 шт.

🔋Чи можна уже здати батарейки в JYSK?

Прямо зараз контейнери доставляються в усі JYSK по Україні в тих областях, де магазині відкриті, і уже до травневих свят – ми розпочинаємо збір. Кожна людина зможе здати до 50 батарейок за один візит, адреси магазинів – тут: https://jysk.ua/stores-locator

🎯 Як зробити так, щоб точок збору батарейок ставало більше у зручних місцях?

Налаштуйте внесок на роботу нашої команди:

Кожні 50 грн/міс, 100 грн/міс збільшують нашу спроможність запускати проєкти в нових торгових мережах!