Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

Програміст із Запоріжжя налаштував регулярний внесок 2000 грн!

«З 2014 року я допомагаю фінансовими внесками українській армії. І вважаю, що якщо ми вже захищаємо нашу територію на фронті, то важливо також захистити її зсередини — не засмічувати її, щоб тут комфортно було жити нам та нашим дітям» — своїми мотивами підтримати «Батарейки, здавайтеся!» ділиться програміст із Запоріжжя Борис Пильгун!

В минулому місяці Боря прийняв рішення налаштувати платіж аж 2000 грн/міс (щомісячно!) на наш проект, і сьогодні своєю історією хоче надихнути інших IT-шників підключатись та налаштувати свій внесок тут.

«Я давно спостерігаю за різними соціальними проектами, і часто бачу, що через складність задач засновники швидко стомлюються, виснажуються, і проект вмирає. А ви прете уже 5 років і, дай бог, все виходить! Я розумію, що ви не опустите руки через якісь тимчасові труднощі.

Налаштувати регулярний внесок 2000 грн/міс мене мотивує розуміння, що якщо щось робити — то треба робити якісно, а значить, наймати спеціалістів на ринкові зарплати. Буде тупо, якщо такий класний проект зупиниться через банальну нестачу фінансування».

Як же нас надихають такі історії!

Якщо ви також підтримуєте наш проект, та хочете поділитись своєю історією — напишіть нам в повідомлення на сторінці в Facebook! Ми будемо раді зустрітись та зробити пост.

Залишається 28 днів, щоб залучити ще 68 375 грн/міс регулярних внесків, які допоможуть нашій команді запустити переробку українських батарейок у Європі.

Якщо лише 12% наших підписників прямо зараз налаштують регулярний внесок 100 грн/міс на проект — у нас вийде закрити ВЕСЬ бюджет!