Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

Починається тиждень переговорів з імпортерами та торговими мережами!

На цьому тижні ми зустрінемось з Епіцентр К, GP Batteries Ukraine, VARTA Storage, Duracell, Energizer, Сільпо, Премія, GP, Varta, Watsons Україна!

Представники всіх цих компаній (від кожної — буде по декілька людей) погодились піти на переговори про те, щоб почати фінансувати переробку батарейок із прибутків, отриманих з продажів нових батарейок. Частина з них уже давно із нами на зв’язку. З частиною ми познайомимось вперше.

Що мотивує компанії іти на запропонований діалог, сідати за стіл переговорів разом із своїми конкурентами для спільної мети? Адже формального зобов’язання відповідати за утилізацію батарейок за законом у них поки що нема.

Ви здивуєтесь, але одна із ключових мотивацій, принаймні у тих компаній, які проявляють найбільше зацікавленості — це відчуття совісті та щирої відповідальності за цю країну. Перед собою, та своїми дітьми.

Починаємо цей тиждень з неймовірною надією на те, що все вийде. Тримайте за нас кулачки! Саме зараз ДУЖЕ потрібна ваша підтримка. Ваша підтримка надає нам сил та робить шлях гладкішим.

На фото — 3-річний Фелікс наочно демонструє, що поки ми не збираємо батарейки в окремі контейнери, токсичні речовини з них потрапляють на наш обідній стіл.