Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

Кригу зрушено: Імпортер батарейок VARTA зробив внесок!

Рік тому у нас була мрія: зробити так, щоб збір та переробку батарейок в Україні почали фінансувати не тільки небайдужі люди, але і компанії, які роблять на батарейках бізнес.

Мрія переросла в план і ось сьогодні — перша ластівка! Один із імпортерів зробив нам фінансовий внесок на осінній план — лабораторного дослідження справжньої шкоди батарейок та рішення для їх переробки.

Ми хочемо висловити подяку ТОВ «Енерлайт», ключового імпорера VARTA в Україні, і особисто комерційному директору компанії, Андрію Збаранському. За його небайдужу позицію, участь в усіх переговорах та зацікавленість у пошуку СИСТЕМНОГО, а не разового піар-рішення.

Уже підтверджено, що в цілому близько 150 000 грн із всієї суми народного фінансування, яке ми запустимо незабаром, покриють імпортери батарейок. Після того, як фінансування відбудеться, ми напишемо про ще дві компанії, які не залишились в стороні.

Тим часом, запрошуємо інших імпортерів та ритейлерів також приєднуватись до фінансування позитивних змін, для чистої України!