Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

Перезапускаємо збір батарейок в мережі KLO

Мережа АЗС KLO почала збирати батарейки ще до того, як це стало популярним. Але за 2 тижні разом ми запускаємо збір в новому форматі — з прозорими контейнерами!

Залучати гостей здавати батарейки на нових контейнерах буде фірмовий персонаж мережі 🤩

А до фінансування переробки зібраних батарейок окрім KLO приєднується компанія Panasonic Ukraine, яка продає тут свої батарейки.

Нові контейнери дозволять зробити збір помітним в просторі мережі, а значить — більше людей надихнуться принести сюди свої батарейки, а не викинути в смітник чи у природу.
Не забуваємо, що лише 1 батарейка забруднює близько 16м² землі токсичними речовинами!

Переговори в офісі KLO


В 2020 році разом з KLO та нашим партнером Екологічні Інвестиції ми вивезли на переробку на завод GreenWEEE у Румунії 2639 кг батарейок, які зібрала мережа за останні 1.5 роки на 64 заправках по Києву та області.

✌️Нагадуємо, що 1 людина зможе здати до 50 батарейок за один візит. Якщо ви хочете здати багато батарейок – зв’яжіться з нами напряму: batareiky.in.ua/contacts

🙌💚Підтримайте наш рух!

Минулого року нам вдалося вивезти на переробку 4% річного імпорту українських батарейок, але це був ефект попередніх 7 років збору.

Щоб вивезти стільки ж в цьому році — нам потрібна ваша підтримка!

Налаштуйте внесок на роботу «Батарейки, здавайтеся!» прямо зараз, щоб ми могли приєднати більше торгових мереж до проєкту: batareiky.in.ua/help

Кожен внесок — 50 грн/міс, 100 грн/міс — має значення і наближає нас до мети: щоб жодна батарейка в Україні не викидалась в землю, а йшла на переробку.