Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

Фіксуємо звіти про пересипання батарейок для відправки на переробку на завод GreenWEEE

Фото, яких ви не побачите, якщо ваші батарейки потрапляють до псевдопереробників. Фіксуємо звіти про пересипання батарейок в уже 5-ту в цьому році відправку батарейок на завод GreenWEEE на складі Екологічні Інвестиції ♻️

Поки що ми в Україні єдині, хто дійсно реалізовує переробку на практиці, а не на словах.

В цей раз на переробку вирушать батарейки, зібрані в Епіцнтр К, Нова Лінія, а також більш ніж 120-ма компаніями та організаціями з усієї України – Києва, Одеси, Харкова та Дніпра, Полтави, Хмельницького та Мукачево, сіл Гора, Великі Будища та Байківці, та багатьох інших куточків нашої особливої країни, які якщо перелічити всі – не вистачить поста!

Кожна коробочка має унікальний ідентифікаційний номер, і кожен учасник проєкту, хто залучає свою спільноту збирати батарейки – отримує свій звіт про те, коли коробочка пересипається в бочку для відправки на завод в Європі, скільки там вийшло кілограмів, а також звіт із самого заводу.

І це важливо, адже якщо ви залучаєте людей здавати батарейки та зберігати природу – важливо, щоб це дійсно відбулося, і не вийшло так, що вас та вашу спільноту обманюють.

Навіщо псевдоутилізатори це роблять, і як переконатись, що ваш офіс не обманюють – читайте детальніше в цій статі http://batareiky.in.ua/post/pseudo-recyclers

Те що в цьому божевільному 2020 році, в якому так багато речей пішли не за планом, ми пакуємо чергову машину із близько 20 тонами токсичної отрути, і рятуємо землю в особливо великих обсягах – це результат вашої підтримки та небайдужості!