Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

Олександр Чорноус підключив 4694 вінницькі сім'ї до збору батарейок

З березня 2015 Саша координував збір батарейок у Києві. За цей час він посприяв відкриттю близько 200 пунктів. Півроку тому Саша переїхав до Вінниці, але координувати проект не перестав. Скоріше вийшов на новий рівень 😊

Олександр познайомився з директором вінницької компанії «УЮТ», що обслуговує 50 ОСББ, та запропонував впровадити збір батарейок. Домовились швидко: з Саші плакати та наліпки, з «УЮТу» контейнери для батарейок та склад для зберігання. За три тижні в кожному під'їзді підрядних компанії ОСББ відкрився пункт збору. Згодом до ініціативи підключилась ще одна обслуговуюча компанія. Ці ж компаній й турбуються про пункти — вивозять батарейки під час обслуговування будинків.

За місяць 55 будинків Вінниці почали збирати батарейки. Ми підрахували, що це 177 під'їздів та 4694 сім'ї, які тепер мають можливість не забруднювати природу важкими металами! Зараз Сашко розмірковує над тим, щоб виступити перед усіма директорами обслуговуючих ОСББ компаній та покрити всю Вінницю мережею пунктів збору батарейок. Тож далі буде 😉

Стань батареєчним супергероєм, як Саша!

Втілимо найгірші сни путіна разом! 🇺🇦♻️

Наш рух на 100% фінансується внесками небайдужих людей та компаній.

Підтримайте нас, щоб в 2024 році ми змогли покрити країну сотнями пунктів збору батарейок в під'їздах, офісах та магазинах! Для цього важливі регулярні внески.

680 людей вже підтримують фінансово
Ціль: 1000 людей
Залишилось приєднати 320 людей

Допоможи надихнути країну добрими справами для майбутнього, які помітні тут і зараз. Кожні 50 грн/міс, 100 грн/міс, 150 грн/міс мають значення.

Підтримати внеском