Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

Новий дизайн контейнерів з цитатами людей

Шукайте цитати небайдужих українців на контейнерах «Батарейки, здавайтеся!» у Леруа Мерлен Україна 😋

Цього тижня ми офіційно починаємо збір батарейок у 6 магазинах мережі у Києві та Одесі, і одночасно — презентуємо вам нову комунікацію по збору батарейок, яку ми придумали для свідомих торгових мереж для сезону 2021.

У нас була ціль — розробити таке повідомлення для контейнерів, яке працює не лише на екосвідомих людей, а в першу чергу на холодну більшість, яка поки що викидає батарейки у смітник.

Щоб захопити їх увагу, ми знайшли чесний спосіб — звернутись до них від реальних людей, таких самих клієнтів мережі.

Так, Олег Попов, відомий у Києві бригадир, на контейнері для Леруа Мерлен поділився, що не знав раніше куди ідуть батарейки після збору в торгових мережах. Тепер він радить всім знайомим перевіряти звіти про переробку, перш ніж здавати батарейки.


А Вікторія Нестерова, підприємниця та засновниця бренду косметики, надихає тим, що Європа починається з кожного з нас, і з такої простої дії, як просто здати батарейки. Як відбувався процес створення контейнерів — дивіться в сторіз у нашому Instagram!

Нагадуємо, що кожна людина відтепер зможе здати до 50 батарейок за візит у кожен з магазинів Леруа Мерлен. Фінансують переробку мережа та компанії, які продають в ній батарейки — VARTA та Duracell.

🤔♻️ Як допомогти нам робити більше крутої соціальної реклами про екологічну безпеку та залучати до екосвідомості людей, які поки що залишаються осторонь цієї теми?

Налаштуйте регулярний внесок на підтримку нашої роботи: http://batareiky.in.ua

Кожні 50 грн/міс, 100 грн/міс мають значення, ми працюємо завдяки підтримці спільноти.

🔋🏢 Як замовити коробочки для збору батарейок у свій офіс: http://batareiky.in.ua/boxes