Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

Наш план на 2021 рік

Україно, давайте усвідомимо цю цифру – минулого року нам разом вдалося вивезти на переробку 140 тонн батарейок, це близько 7 мільйонів штук (!). Вони могли би забруднювати українську землю, але завдяки вашій небайдужості – стали новими ресурсами.

Разом ми досягли показника переробки – 4% від річного імпорту батарейок в Україну. Згадки про всіх людей та компаній, які підтримували нашу роботу для цього результату – тут: http://batareiky.in.ua/donators

Починається найцікавіше – чи зможемо ми в 2021 році втримати цей показник і зменшити кількість батарейок в Україні, які викидаються в природу?

Все залежить від вашої підтримки!

🎯 Перша ціль, яку ми як рух ставимо на 2021 рік – залучити до збору батарейок плюс 2 нові всеукраїнські торгові мережі.

Як багато хто з вас уже знає, головна проблема з батарейками – не стільки як їх зібрати, скільки де взяти кошти на їх утилізацію. Найбільш дієвий спосіб – мотивувати фінансувати переробку вживаних батарейок ті компанії, які заробляють на продажах нових батарейок. Так це працює в Європі.

По такій моделі завдяки вашій підтримці в Україні ми уже підключили Епіцентр, WOG та незабаром JYSK, і саме це дозволило відправляти так багато батарейок на переробку.

‍🙌 Чим більше людей налаштують регулярний внесок на нашу роботу – тим більше торгових мереж ми зможемо залучити в новому році.‍