Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

Нас надихають Greenpeace!

Від самого початку створення Батарейки, здавайтеся була одна організація, яка більше за інші надихала нас будувати громадський рух завдяки підтримці людей. Це легендарний Greenpeace!

Заснований групкою хіппі-роматиків у Ванкувері у 1971 році, Greenpeace виріс до світових масштабів і залишається найбільш впливовою екологічною організацією на планеті.

Нещодавно нам пощастило поставити низку запитань про те, як працює легендарний рух зсередини Денису Цуцаєву, українцю родом з м. Рівного, який майже 10 років пропрацював у Greenpeace Греція.

Ми занотували такі факти:

🌿 Організація дотримується принципу строгої незалежності. 100% бюджету складають внески приватних осіб та некомерційних фондів. Організація не приймає внески від корпорацій та політичних партій

🖐 17 000 (!) мешканців Греції підтримують Greenpeace регулярними внесками, і 100 000 людей — підтримували хоча би раз (населення Греції — 10 млн)

🌍 Місія Greenpeace Греція полягає у тому, щоб залучити якомога більше мешканців Греції для вирішення глобальних екологічних цілей Greenpeace:- протидія змінам клімату (скорочення викидів парникових газів, призупинення добутку нафти)- анти-пластикова кампанія (обмеження виробництва одноразового пластику та створення альтернатив)- захист морів та океанів

👆 В команді Greenpeace Греція працює 30 людей, і їм допомагають близько 120 активних волонтерів

☕️ Крім лобіювання великих цілей на рівні держав та міжнародних угод, Greenpeace залучає місцеву громаду Греції до зміни звичок на побутовому рівні. Так, в цьому році вони залучили вже 200 кафе та ресторанів до відмови від одноразових стаканчиків

✊  Всі результати Greenpeace за останні 40 років роботи можна подивитись тут, вони приголомшують! 

Свого часу ми зацікавились — а чому Грінпіс немає в Україні? Виявилось, що спроба його створити була, але в 1994 році ініціатива провалилась, бо він... не зміг себе фінансувати.

Але ми переконані — справа в не в тому, що в Україні якесь неправильне суспільство. Це ми, громадські організації, маємо краще навчитись комунікувати із людьми!

Звичайно, «Батарейки, здавайтеся!» поки що — не Greenpeace Греція з їх десятками тисяч прихильників, але все ж:
— 160 українця уже підтримують нас регулярно
— 738 українців підтримували нас фінансово хоча би раз