Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

Ми закупили нову тару для зберігання батарейок

Ми приступили до реалізації однієї із цілей, на які збираємо кошти на http://batareiky.in.ua/help — зберігати батарейки якісно!

На цьому тижні закупили нову-тару — біг-беги із поліпропілену з подвійним дном та вкладишем, де відтепер будуть зберігатись 20 тон батарейок на одному з центральних складів в Дніпрі. В один такий біг-бег вміщається 1 тона батарейок. Витратили близько тижня на вибір кращих.

До цього моменту батарейки на наших складах зберігались у доволі хаотичній тарі: інколи їх привозять в коробках, в пакетах. Але оскільки під час зберігання батарейки можуть текти, наша задача зробити так, щоб тара була максимально герметичною.

Для цього треба однозначно відмовитись від картону, пакетиків та різнокаліберної тари. Зупинились на біг-бегах як альтернатива ціна/якість.

При цьому ті батарейки, які нам здали у пластикових пляшках, порадившись із експертам, будемо зсипати у біг-беги прямо з пляшками. Так у старих батарейок буде подвійний захист від контакту з довкіллям 

По всій Україні зараз стоїть велика черга волонтерів, які хочуть передати свої батарейки на наші центральні склади, але поки що нам не вистачає на це коштів.

Поки кошти збираються, ми плануємо пересипати всі батарейки, які уже є у нас в наявності, у нову тару, перевезти на новий склад та відпрацювати весь процес. Дякуємо всім, хто робить це можливим!

А також дякуємо нашому незамінному волонтеру Олексію Мальованому, який в далекому 2013 році був співзасновником проекту, але підтримує нашу справу самим різним чином до сьогодні!