Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

В агентстві «НОГИВРУКИ» на Подолі можна здати батарейки на переробку

Чи знаєте ви, що батарейки, зібрані в більшості публічних точок в Києві, насправді не ідуть на переробку?

+1 до відповідальних локацій, які забезпечують переробку зібраних батарейок у Європі разом з нами — Агентство путешествий "НОГИВРУКИ", наші давні друзі та однодумці!  

Розкажіть своїм друзям, які живуть на Подолі: в офісі агенції за адресою Верхній вал, 18, нещодавно оселилася коробочка від Батарейки, здавайтеся!, яка гарантує переробку зібраних батарейок у Європі. Тепер кожен гість агенції може здати до 20 власних батарейок.

Ще до того, як ми запустили коробочки, а в 2017 році тільки починали шукати рішення для переробки українських батарейок у Європі — «Ногивруки» стали систематично підтримувати нас фінансовими внесками.

Це були важкі часи для проекту, і саме тому, що такі небайдужі люди повірили в нас, ми вистояли та заключили домовленості із 2 заводами з переробки батарейок у Європі — Redux в Німеччині та Recupyl в Польщі.

А тепер, коли місце для переробки українських батарейок знайдене — «Ногивруки» стали почесними учасниками проекту Коробочки!

Окрім коробочки в офісі, дівчата замовили встановлення 2-ої коробочки в садочку Фребель на Подолі — таким чином вони роблять свій внесок в екологічне виховання нового покоління.

Чому батарейки? Ділиться Юля Сиромятнікова, директорка агенції:

Коли ми самі та наші клієнти подорожуємо за кордон — ми бачимо різницю між тим, наскільки там бережуть природу, а в Україні — ми допускаємо її безконтрольне забруднення. Повертаючись до України, ми хочемо, щоб нам було куди повертатись. Тому ми з вами!
Юля Сиромятнікова, директорка агенції

Коробочки від Батарейки, здавайтеся — це збір батарейок на гарантовану переробку із внеском на реформу.

🤝 Класні компанії роблять те, що важливо для їхніх команд

Об’єднай колег та подай ідею встановити Коробочки для збору батарейок у вашій компанії! http://batareiky.in.ua/post/boxes

Ви також можете налаштувати внесок:

Підтримати внеском