Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

Коробочка для батарейок оселилась в новому офісі Jooble на Подолі

Сьогодні в амфітеатрі компанії Jooble на Подолі — говорили про те, як з небайдужої позиції людей та бізнесів ми зберігаємо Україну чистою!

Збір батарейок на гарантовану переробку в Jooble розпочався з ініціативи Анастасії Парфе, тім-лідерки одного із відділів продажів компанії:


Коробочка від Батарейки, здавайтеся стала смачним доповненням нового зеленого офісу Jooble на Подолі — вона тепер живе поряд з величезним зимовим садом із живих рослин. Одна така коробочка рятує стільки землі, на якій можна виростити 12 тонн полуниці.

Приєднавшись до коробочок, Jooble став частиною спільноти із уже 30+ небайдужих українських бізнесів, які допомагають нам фінансувати системну реформу в сфері переробки небезпечних відходів в Україні.


Разом ми втілюємо європейську систему відповідальності виробника — щоб виробники батарейок в Україні почали фінансувати їх переробку із прибутків з продажів.

🌿

Jooble — це один із найбільших в світі агрегаторів вакансій, який допомагає людям знаходити роботу мрії. Компанія, родом із України, охопила уже 66 країн світу, в офісі компанії в Києві працює уже 130 людей.

Всі вони тепер мають можливість здавати батарейки на гарантовану переробку!‍