Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

«Епіцентр» сказав ТАК фінансуванню переробки батарейок!

У нас виходить!!! Епіцентр сказав ТАК фінансуванню переробки батарейок.

Вчора тут, в цій невеличкій конференц-залі найбільшого з гіпермаркетів компанії, відбулись історичні переговори.

Ми зібрали разом представників різних компаній-конкурентів, які продають батарейки в Епіцентрі — GP, VARTA, Duracell, SONY та Kodak, а також віддалено — Energizer. Ми принципово домовились про те, щоб вперше за 6 років зрушити з місця питання переробки батарейок в Україні.

Воно стояло на місці, бо не було відповіді — хто за неї заплатить (за проф. переробку батарейок в Європі потрібно платити 570-725 євро/тону). Так от, імпортери разом з мережею погодились фінансувати цей бюджет із прибутків, отриманих з продажів нових батарейок в мережі!

Саме так, як це відбувається в Європі. І саме в наших руках — зробити це в Україні.

Дякуємо всім, хто підтримував та продовжує підтримувати наш проект, цей результат став можливим завдяки вам!

Наш детальний план наступний:

1. До 1 липня 2018 — остаточно обираємо завод та узгоджуємо технічні деталі (орієнтовний обсяг першої відправки — 50 тонн)

2. До 1 серпня 2018 — підписуємо договір, починаємо процедуру оформлення транскордону батарейок у Європу

3. В 2019 році, після проходження офіційної процедури транскордону, яка триває 9 місяців, відправляємо першу партію батарейок на переробку!

Знаково те, що торгова мережа проявила ПОЗИЦІЮ. Не просто збирати батарейки, а понести відповідальність за їх подальшу професійну переробку у Європі. Ми закликаємо інші торгові мережі, особливо ті, які уже збирають батарейки, послідувати прикладу «Епіцентру».

Тільки разом ми можемо налагодити збір та переробку небезпечних відходів в Україні!

🙌🔋Тепер у нас є конкретний план як оплатити переробку, але робота нашої команди все ще повністю залежить від внесків людей.

Зараз у нас залишається коштів лише на 1 місяць роботи, далі — питання. Можливо нам доведеться залишити проект на якийсь час.

Щоб цього не сталося — налаштуй свій регулярний внесок! Якщо всі, хто бачили наш вчораншій відео-стрім, прямо зараз налаштують внесок 100 грн/міс, цього вистачить щоб закрити весь бюджет.