Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

До нас приєднується мережа АЗК WOG!

Ви неодноразово питали нас – чи можна здавати батарейки у мережі АЗК «WOG»? Незабаром ми відповімо на це питання ТАК!

В листопаді на 385 заправках компанії по всій Україні запрацюють пункти прийому від «Батарейки, здавайтеся», які гарантують переробку всіх зібраних батарейок.

А це означає: здати свої батарейки НАДІЙНО зможуть також мешканці сіл та віддалених районів України, для яких раніше ця можливість була обмежена. Нагадуємо – лише 1 батарейка забруднює 16м2 родючої землі.

Цей етап став можливим завдяки спільноті з 912 людей та 127 компаній, які робили та роблять внески на нашу роботу. Щоб ми могли приєднати більше торгових мереж до збору батарейок – підтримайте нас http://batareiky.in.ua/help

🔋 Історія збору батарейок у WOG

Так само як і ми, WOG розпочав збір батарейок декілька років тому, спираючись на заяву Львівського заводу «Аргентум» про готовність переробляти батарейки та робити це безкоштовно. Втім, коли виявилось, що це не правда, компанії довелося тимчасово прибрати всі контейнери.

Але щойно ми налагодили маршрут переробки українських батарейок у Європі – WOG вирішив далі іти з нами! В серпні 2020 ми підписали меморандум про довгострокову співпрацю, втілили дизайн контейнера, а вчора – провели тест першого прототипу контейнера на заправці WOG. Старт збору в новому форматі плануємо на кінець осені 2020, про що напишемо додатково.

Нагадуємо, що відрізнити пункти, з яких батарейки дійсно йдуть на переробку, ви зможете по голограмі «гарантована переробка». Вона є ознакою, що компанія взяла на себе довгострокові зобов’язання фінансувати утилізацію зібраних батарейок.

♻️ Хто профінансує переробку батарейок, зібраних у WOG

Не чекаючи закону та вказівки згори, оплачувати переробку зібраних батарейок буде WOG по європейській моделі: з продажів нових батарейок фінансуватиме переробку старих.

Тривають перемовини про те, щоб залучити до фінансування також основних постачальників, які продають у WOG свої батарейки.

🙌 Запрошуємо інші торгові мережі приєднуватись!

Ще 5 років тому нам казали – це неможливо, український бізнес ніколи не фінансуватиме переробку відходів, які утворюються від його продукції, поки його не зобов’яже закон.

Разом з WOG, JYSK, Епіцентром та Новою Лінією ми уже доводимо, що реальність інакша! Якщо ваша мережа також готова приєднатись до тренду екологічної свідомості – зв’яжіться з нами: http://batareiky.in.ua/contacts

Ми забезпечуємо переробку батарейок в рамках 3-сторонньої співпраці з заводом GreenWEEE в Румунії та нашим партнером-ліцензіатом – Екологічні Інвестиції. Наразі ми єдині в Україні, хто організував утилізацію батарейок та надає про це звіти.