Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

Вже 35 компаній збирають батарейки з гарантованою переробкою та фінансують реформу в Україні

ProCredit BankWork.ua, ASUS та уже 35 компаній, маленьких та великих, встановили у себе коробочки від Батарейки, здавайтеся!

Дякуємо всім небайдужим людям, які допомагають нам просувати проект у своїх колективах!

Чому коробочки, та що входить у вартість кожної коробочки – 5000 грн?

Компанії хочуть бути переконані, що батарейки дійсно підуть на переробку

В вашій компанії уже стоїть контейнер по збору батарейок? Круто, але чи насправді ці батарейки потім підуть на переробку – в цьому потрібно переконатись.

Оскільки всюди в світі переробка батарейок платна, з грудня 2018 ми приймаємо батарейки лише з оплатою їх переробки. Якщо хтось приймає батарейки у вашої компанії безкоштовно – це означає, що переробки там немає.

Ми єдина громадська організація, яка налагодила партнерство із реальними заводами з переробки батарейок – Redux у Німеччині та Recupyl в Польщі.

Зібравши 10 кг у наші коробочки ви будете впевнені, що вони підуть на переробку. Ми надсилаємо вам 2 реальних звіти – про пересипання в тару для транскордону та про переробку партії у Європі.

Компанії хочуть системних змін в Україні та готові в це інвестувати

Лише 1 % всіх батарейок в Україні зараз збирається на гарантовану переробку – решта безконтрольно викидається в природу. Так відбувається тому, що на відміну від Європи у нас не працює система, щоб за збір та переробку батареойк платили їх виробники з доходів з продажів.

У вартість кожної коробочки входить внесок компанії на роботу нашої команди по втіленню такої реформи в Україні.

На рівні пілотних мереж (Ватсонс, Епіцентр та інші) та на рівні закону ми покладаємо відповідальність за переробку батарейок на їх виробників, щоб 100% батарейок йшли на переробку.

 🌿 А ще наші коробочки для компаній – це:
– можливість об’єднання співробітників навколо доброї справи із зрозумілим результатом (1 коробочка рятує від забруднення 8000 м2 землі)
– ви можете встановити коробочки в школи за вашим вибором, адже у шкіл немає власної можливості оплачувати переробку батарейок
– в сервіс входить зручна логістика – вам більше не потрібно возитись із пляшками та мішками з батарейками, доставка коробочки до вас та вивезення по наповненню входить в сервіс
– зручна та кльова сама коробочка – з міцного перепльотного картону із кришкою, яка захищає від випаровувань, а ще – брендуємо її вашим логотипом і заносимо його на batareiky.in.ua/donators
– наші коробочки – це прикольний подарунок бізнес партнерам на День землі!  

Приєднуйте вашу компанію до спільноти відповідальних бізнесів прямо сьогодні!

Тільки разом ми можемо змінити цю країну!