Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

АТБ, скажи «так» переробці батарейок в Україні!

АТБ-Маркет, скажи ТАК переробці батарейок в Україні!

Щойно генеральний директор корпорації Борис Михайлович Марков отримав офіційний лист від команди «Батарейки, здавайтеся!». В ньому ми запросили АТБ приєднатись до асоціації імпортерів батарейок, щоб в Україні з'явилась європейська система їх збору та переробки!

Всі, хто вболіває за чисту Україну — будь-ласка, підтримайте нас репостом! Давайте покажемо, як багато людей дійсно вірять в те, що в цій країні можна щось змінити!

Ми чекаємо на відповідь компанії до 20 травня 2017 (до кінця тижня).

В понеділок повідомимо про результат публічно.

🌱🌎 АТБ не тільки продає батарейки, він їх також самостійно імпортує із Китаю у великих обсягах — під марками Своя лінія, Sunmoll та Golden Queen. АТБ входить у ТОП-3 імпортерів батарейок в Україні.

Як багато із вас бачили, в магазинах мережі встановлені бокси по збору батарейок, але зараз вдається зібрати менше ніж 10% того об'єму, який АТБ щорічно ввозить в Україну. Інші потрапляють у природу!

Крім того, зібрані батарейки зараз переробити не можливо, адже це збитково і в Україні немає заводу. Але у нас є план, як вирішити це питання!

Ми запрошуємо АТБ приєднатися до асоціації імпортерів батарейок та включити утилізаційний збір у вартість своїх батарейок (10-17 копійок в одній батарейці).

Ці гроші будуть іти не в абстрактну «державу». Разом із іншими компаніями-імпортерами ми створюємо прозору некомерційну організацію, яка буде профільно займатись вирішенням питання збору та переробки батарейок в Україні.

Імпортери батарейок Duracell та GP, які продають батарейки в АТБ, попередньо уже погодились взяти участь у нашому плані! Подивимось, що скаже сам АТБ!

З вашою підтримкою, зрушимо цю скалу!!
Дякуємо всім небайдужим за репост цього допису!