Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

Адвокат Cергій Бабенко повністю зруйнував наш стереотип про те, якими бувають юристи!

Адвокат Cергій Бабенко із київської компанії «Кравець і партнери» повністю зруйнував наш стереотип про те, якими бувають юристи!

Уже 2 місяці Сергій абсолютно безкоштовно допомагає «Батарейки, здавайтеся» вирішити одну із наших нетривіальних задач — правильно підготувати документи для відправки перших 50 т батарейок, небезпечного вантажу, на переробку в Європу.

Ми завалюємо запитами Міністерство екології, отримуємо відписки, потім знову пишемо нові запити. Якби ми відправляли їх просто від імені громадської організації, держорган мав би повне право відповідати нам аж 30 днів. А завдяки тому, що тепер від нашого імені переписується ліцензований адвокат — термін листування скорочується до 5 днів!

Ми спитали Сергія — чому? В літню та сонячну пору року, у вільний від роботи час, він обирає робити величезний шмат громадської роботи в Батарейках.

«Дуже все просто — тому що я люблю природу! Десь рік я збирав батарейки просто у своєму під’їзді і здавав у якісь пункти, звідки, як я думав, вони потраплять на переробку. Але потім як дізнався, що за переробку то треба ще і поборотись — забажав дізнатись більше по темі.

Побачив в інтернеті фотографію, де були чотири людини із команди Батарейок. Взяв і всіх зафрендив на Фейсбуці усіх, щоб бути в курсі подій. І потім Люба Колосовська написала, що проекту бути потрібна допомога юриста. Ми зустрілися в Києві, я сказав, що залюбки допоможу!»

Нам в Батарейках інколи кажуть, що ми — оптимісти і романтики. Ну а як можна не бути оптимістами і романтиками, коли такі класні люди поряд!