Додай екологію до своїх інвестицій в Україну! 👊🇺🇦  Підтримай наш план на 2024 рік →

5-та фура з батарейками з України прибула на завод GreenWEEE!

Сьогодні 5-та фура з батарейками з України прибула на завод GreenWEEE!  
Які саме батарейки увійшли в цю фуру – дивіться в інфографіці нижче.

Таким чином, з початку цього року ми разом добились, щоб уже більше ніж 100 тонн (!!) українських батарейок переробились... намагаємось усвідомити цю цифру🙂

З одного боку, це поки що дуже мало. Це близько 3% річного імпорту батарейок в Україну, а решта – опиняться просто неба та будуть забруднювати нашу родючу землю токсичною отрутою. І ця реальність мотивує нас продовжувати боротись.

Але й є інше усвідомлення – силами громадянського суспільства та небайдужих компаній, без допомоги держави, разом ми добились, що уже близько 1 250 000 українців здають батарейки на гарантовану переробку!!

Як ми це порахували: згідно зі статистикою імпорту, на 1 людину в Україну на рік приходиться близько 4 штук батарейок. При цьому в 5-ти фурах, як ми вивезли в партнерстві з наших ліцензійним підрядником «Екологічні інвестиції» в цьому році, було близько 5 млн штук батарейок.«Ні, це не буде працювати» – інколи чуємо ми від людей, які вперше чують про наш рух. «Українці – це ліниві егоїсти, які без власної вигоди не будуть морочитись та здавати батарейки в спеціальні місця, навіть якщо це шкідливо для природи».

Але разом ми доводимо, що це інакше.

Люди не просто здають батарейки, вони ще й цікавляться, які саме контейнери надійні, куди можна, а куди батарейки здавати не варто, бо за цим не слідує переробка.

🙌Дякуємо спільноті наших прихильників, які підтримують внесками наш рух, а також 128 організаціям та компаніям, які оплатили переробку батарейок – Епіцентр К, Нова Лінія, Duracell, VARTA, GP, Hausmark, учасники проєкту Коробочки, та інші.

Батарейки на складі нашого партнера - ліцензіата "Екологічні інвестиції"

Як нас підтримати, щоб ми могли наблизитись до мети – 100% всіх батарейок в Україні почали перероблятись:

🙋 налаштувати особистий регулярний внесок, наприклад, 100 грн/міс на підтримку нашого руху: http://batareiky.in.ua/help

🏢 замовити коробочку для збору батарейок з котиком у вашу компанію:  http://batareiky.in.ua/post/boxes